Mousinek

Co mám dělat když se v noci pořád budím?

Co mám dělat když se v noci pořád budím? většinou pětkrát za noc a už nerada chodím spát.Co mi pomůže? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

to záleží co je příčina že se budíte,můžete byt i málo unavená,mě pomáhá před spaním čaj na uklidnění
http://zivotni-energie.cz/poruchy-spanku-problemy-s-nespavosti.html

Další odpovědi
oskar

Zkuste pivo.

dannero

mě pomohlo otočit postel směrem na sever,pak pomůže třeba čaj na spaní,především třezalka.

quentos

co třeba před spaním šláftruňk, pak budete určitě spát jak mimino ;{)> pomůže slivovice, nebo dobré vínko

dagry

A nebo sedět u počítače do ranních hodin dokud se organismus neunaví. Myslím teda o víkendu, jinak chodím do práce. Já kdybych mohla a nemusela jít ráno se psem ven, tak si tu s velkou radostí posedím až do rána. Ale bohužel, mám ráno povinnosti.

nnn1

Může to být příčina nějaké nemoci, např. astma, srdeční a zažívací onemocnění, deprese (né takzvaná depka), nežádoucí účinky léků, hluk a jíné. Ale neznamená to, že je skutečně nějakou nemocí – možná zkuste zajít k obvodní doktorce, přinejmenším vám řekne, abyste si koupila nějaký prášek na spaní. Hlavně máte ještě nějaké „zvláštní“ problémy.
Ale nejsem odborník, jen vycházím s toho, co vím – i z vlastní zkušenosti.