Avatar uživatele
Honda

Co mám dělat když se trápím kvůli holky.

Věc se má takhle. Skoro dva měsíce se znám s jednou holkou a poslední dobou jí mám víc rád než jako kamarád. Ze soboty na neděli jsme byli pozvaní kamarádem k němu domu na menší ‚hausku‘ .. všechno šlo dobře.. seděli jsme v kuchyni a libali jsme se.. jenže si ona myslela že to je jen for fun (ikdyž ona taky ke mě cítí to samé) a já později toho večera musel jít domů postarat se o mého nemocného otce.. a nějak se stalo, že ona a ten kluk, který se nazýval mým kamarádem, se ožrali do němoty a spali spolu.. když mi to řekla, tak jsem byl u ní doma a hned jsem se zpakoval a odešel .. později toho dne jsme se viděli a já ji narovinu řekl proč mě to sere, že se s ním vyspala a ona mi řekla že to cítí stejně a jak moc toho lituje.. později na to jsem jí doprovodil domů a libali jsme se, protože oba cítíme něco víc … Ale prostě … Nevím co mám dělat.. nedá mi to spát.. to co se stalo..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3466 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Banán88

Odpoveď byla označena jako užitečná

jsou jen dve reseni: bud se pres to prenes, protoze jste v partnerskem vztahu nebyli a kazdy si mohl delat co chtel, nebo se poohledni po jine, protoze bys ji porad vycital neco, co ji ani vycitat nemas pravo a kazilo by vam to pripadny vztah..
Doplňuji:
Dudu855456: dekuji.. prijde mi to logicke

Upravil/a: Banán88

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Honda Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dudu855456

Banán88 má pravdu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Löwe

Zavolej Jolandě, třeba ti poradí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kašli na ní,jednou tě zklamala,to snad stačí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Erectionman

Víš, co by Ti řekl Voňavka? … Vyser se na ni na krávu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Klára K.

stejně to moc nechápu- – když k tobě cejtí to stejný, co ty k ní, tak zaprvý- v čem byl problém předtím, než chrápala s tvym „kamošem“, a zadruhý- kdyby k tobe fakt cejtila to samý, co ty k ní, tak by s tvym „kamošem“ vůbec nechrápala… -
-
ano, su brňák, a NESTYDIM SE ZA TO!!! :D

před 3465 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek