Honda

Co mám dělat když se trápím kvůli holky.

Věc se má takhle. Skoro dva měsíce se znám s jednou holkou a poslední dobou jí mám víc rád než jako kamarád. Ze soboty na neděli jsme byli pozvaní kamarádem k němu domu na menší ‚hausku‘ .. všechno šlo dobře.. seděli jsme v kuchyni a libali jsme se.. jenže si ona myslela že to je jen for fun (ikdyž ona taky ke mě cítí to samé) a já později toho večera musel jít domů postarat se o mého nemocného otce.. a nějak se stalo, že ona a ten kluk, který se nazýval mým kamarádem, se ožrali do němoty a spali spolu.. když mi to řekla, tak jsem byl u ní doma a hned jsem se zpakoval a odešel .. později toho dne jsme se viděli a já ji narovinu řekl proč mě to sere, že se s ním vyspala a ona mi řekla že to cítí stejně a jak moc toho lituje.. později na to jsem jí doprovodil domů a libali jsme se, protože oba cítíme něco víc … Ale prostě … Nevím co mám dělat.. nedá mi to spát.. to co se stalo..

Nejlepší odpověď
Banán88

jsou jen dve reseni: bud se pres to prenes, protoze jste v partnerskem vztahu nebyli a kazdy si mohl delat co chtel, nebo se poohledni po jine, protoze bys ji porad vycital neco, co ji ani vycitat nemas pravo a kazilo by vam to pripadny vztah..
Doplňuji:
Dudu855456: dekuji.. prijde mi to logicke

Další odpovědi
Dudu855456

Banán88 má pravdu.

Löwe

Zavolej Jolandě, třeba ti poradí.

anonym

Kašli na ní,jednou tě zklamala,to snad stačí.

Erectionman

Víš, co by Ti řekl Voňavka? … Vyser se na ni na krávu.

Klára K.

stejně to moc nechápu- – když k tobě cejtí to stejný, co ty k ní, tak zaprvý- v čem byl problém předtím, než chrápala s tvym „kamošem“, a zadruhý- kdyby k tobe fakt cejtila to samý, co ty k ní, tak by s tvym „kamošem“ vůbec nechrápala… -
-
ano, su brňák, a NESTYDIM SE ZA TO!!! :D