Maniak658

Co mám delat kdyz se nudím.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Jak se můžeš nudit? Čti si, poslouchej hudbu, jdi do bazénu, nebo jen tak na procházku /za každého počasí/, věnuj se koníčkům /kreslení, sběratelství/ je toho tolik ......můžeš doma pomoc s domácností , nebo dojít na nákup.....

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud chodíš do školy tak se uč na další den. Bez vzdělání skončíš na úřade práce jako dlouhodobě NEzaměstNATELÝ !

Pokud už chodíš do práce tak se taky vzdělávej, ať můžeš povýšit.

led

Prosím, definuj výraz nuda. Čo to je?
Ak chceš niečo dosiahnúť, takýto výraz vyhoď zo svojho slovníku. Vždy je čo robiť, nemusí to byť vždy práca a škola.

Jikra

Jak praví klasik „Kupte si medvídka mývala“

hanny 2

Co je „nudit se“?Já bych potřebovala,aby měl den 48hodin,abych všechno stíhala!Takhle se pořád jen honím!