partep12345

Co mám dělat, když se bojím doma všech zvuků, co slyším?

Bojím se vždy, že je v bytě někdo … Ale není
Doplňuji:
Je mi 10… taky mi pomáhá si vzít něco jako nůž (nebo něco podobného) a mít to všude :D

Nejlepší odpověď
VFerre

Kolik ti je? Dřív jsem se bal všeho, ale teď už ne!:)

Další odpovědi
marci1

Neboj se, různé zvuky je slyšet všude, nejen doma.

Jsemtady

Obcas mam chvilku takovej blbej pocit, kdyz se moc divam na dokumenty o ufo a dalsich zahadach 🙂
Pomaha se podivat na neco hezciho, usmevneho a pred spanim si pustit pisnicky.
Pokud bys mel velkou schizu, tak asi muzes mit na stolku i baterku a treba nuz, to by te melo uklidnit 🙂
Ale neboj, jsou to jen stiny, odrazy, zvuky od toho jak pracuje material, zed a pocasi.

Andre5000

Záleží na tom, kolik ti je let. Hlavně se nějakými zvuky nenech děsit a zkus zjistit příčinu těch zvuků. A zbytečně sám sebe nestraš (nedívej se na horory apod.). Vzpomínám si, že když jsem byl malý, občas jsem přespával u babičky. Babička měla podlahu z dřevěných parket a v ložnici topila kamny na uhlí. Když se přestalo topit, tak ty parkety příšerně praskaly a znělo to, jako by v místnosti někdy chodil. Nějakou dobu mě to také trvalo, než jsem si uvědomil příčinu toho praskání a přestal se bát.

Já se snad v životě ničeho nebál a mám teorii že je to tím, že jsem se už jako malý dítě smířil se smrtí. Když se s tím člověk smíří tak pak nemá důvod se čehokoliv bát.

Lutagame

pod postel nůž nebo plynovou airsoftku :D a spunty do usi , ale jestli je ti 7 tak to je normalni a s tutema vecma si nehraj :D kdyz se divam na horor taky mam obcas tkovy pocity ale kdyz si vezmu kudlu pod polstar tak to prejde :D

Doplňuji:
jestli je ti 10 tak max ten nůž , správnej chlap má mít vždycky u sebe nůž , ale ty si asi podle obrázku holka , ale u tý když bude mít vždycky v kapse nůž tak to vadit nikomu nebude :D

zjentek

na to je dobrý sklep a kotel na tuhá paliva ..vždycky, když máš největší strach, tak zajdeš do sklepa přiložit do kotle, to zázračně pomáhá.
Vlastní zkušenost ,)

klob1

Najdi příčinu,proč se bojíš?Rozeznej zvuky,k čemu patří.Já se přiznám,že jsem se bál do sedmé třídy a kamarád mi ještě naschvál pouštěl horory,já mu říkal ať mi pustí nějakou komedii,ale on místo toho pustil porno.Na záchod jsem si musel v noci vždy rozsvítit a v posteli jsem raději měl zavřené oči .No a do sklepa jsem to vyřešil,že jsem dělal jako,že nejdu sám,tak jsem jako s někým mluvil.To pomáhalo.Pak jsem v té sedmičce začal jezdit na Trampy,no tam toho bylo,ale naučilo mě to,že se v hustém lese nemusím bát a pak také jsem se přestal i doma bát.Moc mě to na těch vandrech pomohlo a naučilo.Pak jsem jednu noc musel přespat sám v baráku,kde byli i rozbité okna a bylo chladno,ten starý barák to byla hrůza zvuků..No a žiji..
Jednou jsme měli jako maličcí na táboře Stezku odvahy a když někdo vedle v křoví něco zaskřehotal,tak jsem se začal smát z úleku.A jednou jsem se tak lekl,že jsem toho člověka pomlátil,jak jsem se vylekal.a.
Víš možná,kdyby se lidé trošku báli,což znamená,že mají pud sebezáchovy,tak nebude tolik nehod na silnicích..
Nesmí to být přehnaný strach z obyčejných věcí a zvuků. Někdy i věci se vidí strašlivé a pak se jim člověk zasměje,když si rozsvítí.Je to jen fantazie. tvořivostní představa.
Přesně to jsem také měl jako ty.Ale i někdy dospělí lidé se bojí trošku.Třeba,když začne pták klobat do plechu u okna,nebo konvička si odfrkne..
Analyzuj, přesvědči se z čeho ty zvuky pochází.Pak se jich bát nebudeš.Vem si fyziku a projdi si jak co z čeho vzniká.Nedivím se Ti,že se bojíš v bytě,zvláště,když se člověk podívá,co se všechno děje a co je možné..Přečti si nějakou humornou knihu,když ten pocit budeš mít.Nebo si pusť radio,kde pěkně hrají nebo povídají něco hezkého.
Jeden malý kluk,když se bál,tak začal říkat,můj táta má dost skvělou pistoli a každému ukáže,jak je dobrá.On jeden chlap s pistolí,skutečně jednou na chatě byl a on tam byl sám.Tak toto řek,jé tatí,je tady pán a má pistoli,ale ty máš mnohem lepšííí..Hele, chlap vzal nohy na ramena normálka.On totiž nečekal,že malý kluk takto zareaguje.A nebude se bát.A jinak více malých dětí normálka zvládne dospělého člověka.Srazit na zem a zajistit..
Tak neboj strach je jen v hlavě člověka,nežli si ujednotí ty zvuky a pocity.