Jarosllav1

Co dělat, když PC neustále načítá informace na hlavním panelu, ale nenačtou se?

Nepustí to do profilu kde je opera , hry, atd…

Co mám dělat, když počítač neustále načítá informace na hlavním panelu, ale nenactou se a nepustí mě to do profilu admin

Odpovědi
jáára

čistíš systém pravidelně?

Neodpověděl…
Já si však myslím že čistil a ne jen jedním programem.
Takhle to dopadá – promazaný registry, systémové soubory a to vše pro pár ušetřenejch megabajtů.

Pomůže reinstal systému a příště se podobným věcem vyhnout.

Nedávno jsem byl u někoho, kterej měl čističů a zrychlovačů 6 – všechny je používal a liboval si jak jsou dobrý. Tak jsem mu je smazal. A je klid.

gecco

Zkus:

  • nouzový režim (a opravu v něm)
  • opravu pomocí instalačního media

___
Pokud to neumíš, požádej někoho znalého.
A pokud to ´nepůjde´, prostě počítač reinstaluj (data si můžeš zazálohovat po bootu z LiveInstance).
___
Propříště – nepracuj na notesu pod účtem s administrátor­skými právy – už toto drobné organizační opatření tě ´ochrání´ před tebou samým…
😉

setapouch

Mohl bys to upřesnit? Kdy? Kde? Co? Mám takové nejasné tušení, že stav není takový, jak popisuješ – do hlavního panelu se nic nevypisuje. Nemyslíš třeba stavový řádek prohlížeče?

Jarosllav1

Ne naskočí okénko pro přihlášení na účet

Jarosllav1

Ne naskočí okénko pro přihlášení na účet