co mam delat kdyz pes sezere pecku od broskve.pes je labrador

co mam delat kdyz pes sezere neco nevhodneho

Nejlepší odpověď
kanylka

Bud vyvolej zvraceni,ale asi spis počkej,až pecka vyjde…je jedno,jestli je labrador,pokud se neudusil,proste pecku vykadi…

Další odpovědi
Mišul.

Pecka od broskve mu nevadí,pokud se mu nezasekne v krku.Potom okamžitě veterináře.Psi sní daleko více větších věcí a ani o tom nevíš 😉

Krugerka

Pokud se nezačne dusit, nebo nebude mít nějakej problém..tak ho nech..ta pecka se dostane ven sama..jinak navštívit veterináře v horším případě.

Luciefie

Nic nedělej pecka proklouzne trávícím systémem a pejsek ji jednoduše „vykadí“…asi tak když spolkneš pecku třeba z třešně…Když ale pes sní třeba ostřejší předmět nebo mu uvízne v krku a začne se dusit, pomoc veterináře je nezbytná!!

KatchaT

počkat až vyjde druhym koncem ven a když do týdne nevyjde tak k veterináři …

angelnight

pecku od broskve si myslim že s klidem vykaká…takže bych strach neměla…

makyna

pokud je to labrador tak by to nemělo vadit teda pokud se mu pecka nezasekla v krku to by ste museli k veterináři

Dandi

myslím že to stráví