Acer

Co mám dělat když otevřu v PC CD a tam je film na části a chci když to dám do PC, aby byl jako 1?

Jednoduše když ten film pouštím tak pustit jde ale když to chci mít v PC jako jednu složku tak jak udělám aby to byla jen jedna?

Odpovědi
anonym

jedině to spojit v nějakém videoeditoru.
Doplňuji:
při nahrávání z TV se nestíhá ukládat film jako jeden celek, prostě to je rozkouskované na více videí, které je třeba spojit v jeden celek.

Alesh

Příteli, máš v tom nějaký hokej. Co přesně máš? Několik CD s filmem a na každém CD je jedno avi (o velikosti cca 700 MB)? A ty to chceš spojit do jednoho souboru (ne složky)? Pak jak píše vodník od Jičína, nakopírovat všechna avi do jedné složky na disk a pomocí nějakého SW to spojit, hledal bych na netu (na Googlu) něco jako „avijoiner“, „join avi“ apod. a nebo to můžeš zkusit přes VirtualDub (freeware) viz zdroj.

Zdroj: http://www.dvd-guides.com/con­tent/view/14/59/