SniperCZ

Co mám dělat, když nevím heslo, a jak ho mam zjistit?

pls pomoct, tohle je důležité

Nejlepší odpověď
Elk

Heslo k čemu…? K PC, emailu, skype? Většinou je to někde u zadávání hesla jako: Zapomenuté heslo nebo nemůžu se přihlásit, ale je potřeba vědět aspon kontrolní otázku.

Další odpovědi
ivzez

Pro přístup k vlastní službě většina poskytovatelů nabízí odkaz „zapomenuté heslo“ (nebo podobně). Pokud budete třeba u e-mailu znát odpověď na kontrolní otázku a/nebo obsah schránky, můžete přístup získat (poskytovatel Vám vygeneruje odkaz pro přístup ke službě a následně budete muset heslo změnit).

Cizí hesla se získat nepokoušejte.

(Předpokládám, že v tom by tu ani nikdo neradil.)

SniperCZ

myslim od pc