Lukáš Rusek

Co mám dělat, když neumím kotoul vpřed a když se ho učím, tak mi to nejde?

Už ho umím :D

Nejlepší odpověď
johana 56

Dobrým pomocníkem by mohl být gymnasticky míč…
----------------…
Popis základní techniky zde

http://www.fotbal-trenink.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=63:kotoul-vped&catid=22:gym­nasticka-prprava&Itemid=83&sho­wall=1

Další odpovědi
Lucka17

A zkusil si poprosit někoho, aby tě to naučil?
Myslím si, že to není žádná věda, naučit se to nedá skoro žádnou práci a času to moc nezabere. Zkus se zeptat někoho, kdo to umí, jestli by ti nepomohl se to naučit:) Přeji hodně štěstí.

Tw!st

kotoul vpřed je jednoduchý, stačí to prostě zkoušet, horší je kotoul vzad.

anonym

… a na co ho budeš v životě potřebovat?

mosoj

Kotoul se určitě nauč. Není to nic těžkého. Prospěje to tvému zdraví a až budeš
větší zjistíš že kotouly je dobré umět.

Kepler

Proboha, to je pro dnešní mládež problém i toto? Já to zvládl ještě ve 60ti a přemet přes ruce v 45ti. Nežer a nehrej hry. Ale jinak to chce trochu odvahy a vůle. Ovšem sádlo v partiích břicha ti moc nepomůže.