Slezsky fc

Co mám dělat když nainstaluji aktualizace a vždy se mi zobrazí chyba takže to je neuspěšné ?

Odpovědi
beer

Zkus restrtovat počítač, poté aktualizce. Občas se mně to taky stane, třeba 3 neúspěšné. Zkusím to tedy např. za dva dny a je to tam.
P.S.: nemám aktualizace trvale zapnuty (XP)

Bedy

Aktualizace čeho?
Pokud jsou to aktualizace Windows, tak skočte do Windows Update a zkste ty aktualizace nainstalovat tam. Pokud se aktualizace nezdaří, tak to ukáže chybový kód. Ten vložte do vyhledávače (Seznam.cz či třeba Bing.com) a zřejmě Vás to odkáže na stránky Microsoftu, kde najdete pomoc.