Lukáš Rusek

Co mám dělat, když na mne někdo útočí? Jít co nejblíže k lidem?

Nejlepší odpověď
anonym

Kurs sebeobrany?…

Další odpovědi
redy

Jak útočí, se zbraní? Nebo slovně?
Jestli někdo na tebe huláká, tak ho nech. Nebo když se sním začneš dohadovat, mohl bys nějakou chytnout, a to ty asi nechceš.
Na lidi moc nespoléhej.
Nevím kolik ti je, rodiče by měli vědět, že máš asi problém…

BANAN93

zvážit svoje možnosti ( mám delší ruce a jsem silnější a v lepší formě – pak si asi držet nepřítele od těla a snažit se zabránit jeho náhodnému zásahu,..... – jsem menší lehčí a mám kratší ruce – na dálku prubnout ochromující úder do krku,brada,nosu, rozkroku, prošlápnutí kolena, když se nepovede v nejhorším přichytit se k protivníkovi na tělo, ale nedat mu možnost se mnou praštit) jednou jsem i viděl jak lehkej kluk se s tlusťochem nejdrřív proběhnul a pak ho funícího udolal :D chce to u toho myslet zachovat chladnou hlavu, pak máš téměř vyhráno https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NkPG5Oi5u­XE když na mě někdo zaútočí tak, tak se nestydím praštit ho vší silou na bradu. Zase záleží útočí… rvačka, nebo přepadení – přepadení nejde o hrdost – může ti jít o přežití … mě přepadli jen jednou – v 17ti skoro 18ti … 2 s ukrajinským přízvukem kolem 30let. Šel jsem domů o silvestra ve 3 ráno, asi nás už sledovali a já pak šel sám tak šli po mě. Zastavilo auto a šli mi naproti. Divné mi přišlo že šli dvouma chodníkama abych neměl šanci se jim vyhnout. Když viděli, který z těch dvou chodníku jsem si vybral tak se vrátili a čekali na konci. Zastavil jsem asi 2m od nich a řikám co je ? Oni… „Nie ňeboj sa gďie tady tancovačka“ tak jsem jim začal řikat kde je zábava, ze které jdu a najednou ten jeden šmejd po mě skočil a na náledí jsme spadli na zem asi 2 vteřiny jsem se snažil křičet o pomoc a pak si řikám „Ty vole nikdo nepříjde i když by mě slyšel“ a to mě přepadli v zástavbě asi 150m od mojeho domova. Tak oni se mě snažili přidržet u země a asi mě okrást. Podařilo se mi dostat nohy pod sebe a začít vstávat ,ten jeden mi v podstatě ležel na ramenou a asi díky tuně adrenalinu jsem s ním takřka bez námahy vstal a když jsem stál tak ze mě spadnul, začal jsem utíkat ale ten druhej se mě držel a já ho táhnul jak psí spřežení sáňkdy, praštil mě … upadla mi kšiltovka 2× jsem se mu ohnal po držce a pustil mě a já viděl jak mi moje kolena kmitaj před tělem – normálně Usain Bolt hadr :D ale fakt jsem si potom řikal ,že věřim těm příběhům co tělo dokáže ve stavu kdy mu jde o život.

briketka10

Pumíku

Došly mi palečky ☹