pavlínahrivn

co mám dělat když my blbme myš?

my začne dblikat myš?

Nejlepší odpověď
anonym

Nejen myš ti blbne, ale i klávesnice!

Další odpovědi
M.

Vzít si učebnici češtiny a neřešit počítač.

mosoj

Většinou ji nevyhovuje podložka . Hodně citlivé jsou na to bezdrátové myši a dělají to i laserové.
Podložka je nejlepší tmavá ( modrá , černá) a bez kresby. Zkus experimentovat v tomto směru

jirkajirka

Vypůjč si myš od kamaráda-ky a vyskoušjej. Ta Tvá může být vadná,kábel konektor. Skusit jiný USB

venik

Zalezi jestli máte bezdrátovou ne o dratovou u bezdratovy vyměňte baterky a jestli bude blbnout porad tak jestli mate lesklý stůl tak kupte podložku a nebo je prostě stará nebo rozbitá! :D

Hlada

Přerušený vodič v přívodním kabelu. Lze opravit.
Nebylo by od věci opakování pravopisu.

pavlínahrivn

už to je dobré to dělala ta podložka

pavlínahrivn

to sem udělala státou ale mě tam nepasovala

mosoj

Většinou ji nevyhovuje podložka . Hodně citlivé jsou na to bezdrátové myši a dělají to i laserové.
Podložka je nejlepší tmavá ( modrá , černá) a bez kresby. Zkus experimentovat v tomto směru

mosoj

Většinou ji nevyhovuje podložka . Hodně citlivé jsou na to bezdrátové myši.
Podložka je nejlepší tmavá ( modrá , černá) a bez kresby. Zkus experimentovat v tomto směru.

pavlínahrivn

myš mám Labiec

pavlínahrivn

mám černou ale furt mě blbne a myě mám drátovou

pavlínahrivn

ne jen myš