karelfodor

co mám dělat kdyz mne bavi porno a neumim se seznamit?

rad koukam na sceny kdyz se 2 ci vice zeny miluji

Nejlepší odpověď
Natee

Buďto se „nauč“ seznámit, nebo se holt dál dívej na porno..

Další odpovědi
kapka

Na porno se koukají i lidé, kteří se seznámit umí, nevidím v tom žádnou souvislost.
Jinak pokud plánujete více podobných otázek, tak je tu pro ně kategorie „rodina a vztahy – sex“

venkovan

Pořád lepší se dívat (alespoň pro muže) na dvě ženy než na dva muže.
Porno nevadí – stejně je to jen hra na hormony a sleduje ho více méně značná část populce, pokud se k němu dostane.
A seznámení asi chce trochu cviku a zbavit se nějaké ostýchavosti. V běžném partnerském životě asi více méně není reálné sledovat milování dvou a více žen najednou na živo. Pokud máš takové představy, že by ten partnerskký život měl takto probíhat, asi bych šel na radu k lékaři specialistovi.

poa.li

Prijmi realitu jaká je a nic si nevyčítej. Ujasni si, co opravdu chceš. Nelpi…