Lucie.G

Co mám dělat, když mi želva snese vejce, ale není oplodněné?

Máme doma želvu žlutohnědou,která nám každý měsíc pod topení snese vajíčko. Tak je jasné,že není oplodněné,když nemáme samce,ale co s tím máme udělat? Zatím to necháváme v plastové misce na topení na 3. Prosím pomožte.

Nejlepší odpověď
gecco

Nalož je do ´formalínu´ – jako exponát…
Vyhoď je…
Dej si je k ´snidani´ – tedy to čerstvé, pochopitelně, recepty najdeš na netu…
😉

Další odpovědi
Klaproth

Blíží se Velikonoce, vyrob želví kraslice.

Dochy

Proč to dáváte na topení? Nevidím k tomu žádný důvod… Aby se rychleji zkazilo?