lusy116

Co mám dělat když mi, to nechce vrátit?

Dobrý den, Jedna holčina na jedné hře chtěla moc žehličku…tak sem jí nabídla že jí pošlu a že mě za to má poslat nakreslený obrázky protože vím že hezky kreslí..ovšem se pořád vymlouvá že obrázky poslala..ale nic mi nedošlo..čekám zhruba už půl roku.. (žehlička stála 700kč) Napsala jsem jí at mi jí odešle do konce týdne na zpátky ale pořád mě přemlouvám že je zkusí poslat znova atd..ale mě už došlo trpělivost..

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, vona česká pošta nejni nic moc, ale todle bych jí nezbaštil, todle teda ne, se na tebe vybodla …

nyjono

Napsala ti třeba, že ji má, že ji dostala a co ti pošle na oplátku?
Jak někde prokážeš, že to je tak, jak píšeš?
Není důležité, co je pravda, ale co lze dokázat.

obyč holka

Bud jí dej tu poslední šanci,nebo to běž nahlásit

Drap

Pohroz jí trestním oznámením na policii. Pokud ale nebude chtít, tak budeš mít zřejmě smůlu. Těžko to vše budeš dokazovat.

dubraro

Rozbít hubu.
Jedna žehlička není tak vysoká cena za to, že jsi se naučila nikomu nevěřit a nic nepůjčovat.

lusy116

drap no…ale třeba bych měla na policii nějakou šanci

gecco

TO pro věc v hodnotě 700,– Kč nemá smysl…
😉

Drap

Samozřejmě, pokud to můžeš vše prokázat tak jistě. Pokud to však nebude zcela jasné, lze předpokládat, že vzhledem ke vzniklé škodě to brzy odloží.