Slayer5

Co mám dělat když mi šumí v uších????

Nejlepší odpověď
Drap

Vyčistit, pokud to nepomůže, navštívit lékaře

Další odpovědi
annas

Zkuste si projít odkazy v archivu.

Šumění a hušení v uších se dá zbavit pomocí alternativní medicíny, např. bylinkami, lale chybí i některé minerály a vitamíny. .

Několikrát jsem zmiňovala vlastní zkušenosti.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-lidem-huci-vetsinou-jen-v-levem-uchu

marci1

Zkus se řídit těmito radami :
Omezení kofeinových nápojů, jako je káva nebo kola. Vyhněte se také toniku, alkoholu a kouření.
Při vaření méně solte, raději přidejte byliny a koření.
Když se pokoušíte usnout, zaměřte se na jiné zvuky, které odpoutají vaši pozornost a překryjí pískání a hučení. Pusťte si tichou hudbu, poslouchejte tikot hodin nebo usínejte při ticho hrajícím televizoru.
Pokud víte, že budete trávit čas v hlučném prostředí nebo v takovém pracujete, chraňte si sluch používáním chráničů na uši.
Užívání jinanu dvoulaločného v kombinaci s vitamínem E může zmírnit příznaky.
Pokud se tinitus (šumění, hučení, pískání ap. v uchu zhoršuje stresem, pravidelně relaxujte.
Pokud obtíže přetrvávají, navštiv odborného lékaře ORL.

http://www.sym­ptomy.cz/priz­naky/piskani-v-usich

mosoj

Navštívit můžeš koho chceš. Pokud to není od vysokého krevního tlaku, nikdo tě toho nezbaví.

anonym

Pokud ti to během pár dnů nepřejde, navštiv ORL – může jít o tinnitus…
😉