Jahodinx

Co mam delat kdyz mi porad naschval dycha do ucha o hodine jeden kluk…pomoc…fak­t pomoc…

Odpovědi
Lucijej

Až se k tobě zase nakloní, tak foukni nazpátek z plných plic a ono ho to přejde ;o)

ven.cik

Jednu mu napal a on se to odnaučí…;)

iceT

Dej si na sváču cibuli nebo česnek či jinou voňavou lakominu a pak na něj dýchni z plna hrdla.Akorát ti to asi poškodí reputaci.....

dohnalka79

tak to je mazec 🙂 vem si na sváču tvargle pěkně je celé sněz a pak na něj dýchej z plných plic a ještě si mužeš jako bonus ulevit jak bude stát u lavice 🙂