paulii

Co mám dělat když mi padá wifi?

Před týdnem jsem měl ten samý problém, vždy když se připojoju přes wifi tak to funguje přibližně 10 min potom se mi na PC ukáže omezený přístup a na modemu mi to přestane blikat a jenom to svítí. před týdnem to byl rozbitý router ale příde mi divné že by se to stalo znovu u nového. když jsme připojili nový router bylo vše v pořádku. Tak mi prosím napište co bych měl dělat.
Děkuju

Odpovědi
Bobík147

Zkuste ji podepřít, aby nepadala…
Zřejmě bude chyba u poskytovatele internetu, některá připojení mohou být ovlivněna třeba počasím, tak jestli to bylo během bouřek, tak to může být tím. Zkuste kontaktovat poskytovatele a zeptat se ho, zda byly nějaké problémy.

Awe

Zkus si notebook napojit na kabel…pokud bude stejný problém tak je problém v připojení,pokud nebude žádný je to v nastavení routeru a tam to budeš muset pohledat