Maty18337

Co mám dělat když mi nejde zapnou mobilní telefon Samsung galaxy mini? Nelze zapnout i na nabíječce.. POMOC!!!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Kontaktovat servis.

Další odpovědi
Mravenec

My nevíme, jak si se k telefonu choval, zda ti nepadal, nebo je třeba z bazaru…

Zkus servis.

lukas1912

podle mně ti odešlo baterka http://search­.seznam.cz/?q=+Sam­sung+galaxy+mi­ni+baterie+&sId=t-ghEdGKDxhIsa7JkZ9M&sou­rceid=top&sgId=­zvP0z0IxuiIGRAu­onGucuFwokSLbzGLaz­GwvYGwbkw%3D%3D&o­q=+Samsung+ga­laxy+mini+bate­rie+&aq=-1&su=e nebo USB konektor