Anička

Co mám dělat,když mi natékají a někdy i rudnou horní víčka očí?

Mám asi nějakou alergii na prach. Oči mě řežou, horní víčka mám nateklá a v ohybu narudlá.Je to hrozně nepříjemné, užívám zklidňující oční gel, kapky proti alergii, už si nevím rady. Poradíte?

Odpovědi
mojitek

Mate „ASI“ alergii na prach,nebo mate alergii na prach?
Zajdete si za odbornikem,ktery Vam ne „asi“ ale „s urcitosti“ rekne kde je problem a podle toho se pak zachovate,abyste zamezila otekani atd.

Michal

Zkrontolujte si Váš pitný reřim a jídelníček.To považuji za základ.Denní návyky a snažte si uvědomit co děláte špatně.Kupte si v lékárně kopřivu a 2× denně pijte čaj z této byliny,když nic jiného,čistí po zimě organismus.Navšivte bez zbytečných odkladů lékaře! Hodně zdraví Vám přeje Michal.

Džanička

Napadlo mě,zda se líčíte,může to být alergie na obyčejnou levnou kosmetiku.Zkuste investovat do nějaké značky,třeba avonu.Já jsem měla podobné problémy,ale avon používám už několik let a mám klid.Je to možná trochu dražší,ale nemáte to jen na týden,a pokud si kupujete různé kapky,gely,tak vám to přijde stejně draho.Jděte na kožní,tam vám řeknou co alergii způsobuje,třeba to líčidly zrovna nebude.

Málče

Rozhodně si zajděte na alergologii. Může to být alergie jak na prach, tak i na srst domácích mazlíčků, pokud nějaké máte.