Co mám dělat,když mi natékají a někdy i rudnou horní víčka očí?

Mám asi nějakou alergii na prach. Oči mě řežou, horní víčka mám nateklá a v ohybu narudlá.Je to hrozně nepříjemné, užívám zklidňující oční gel, kapky proti alergii, už si nevím rady. Poradíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Mate "ASI" alergii na prach,nebo mate alergii na prach?
Zajdete si za odbornikem,ktery Vam ne "asi" ale "s urcitosti" rekne kde je problem a podle toho se pak zachovate,abyste zamezila otekani atd.

Stříbrný

Zkrontolujte si Váš pitný reřim a jídelníček.To považuji za základ.Denní návyky a snažte si uvědomit co děláte špatně.Kupte si v lékárně kopřivu a 2x denně pijte čaj z této byliny,když nic jiného,čistí po zimě organismus.Navšivte bez zbytečných odkladů lékaře! Hodně zdraví Vám přeje Michal.

Bronzový

Napadlo mě,zda se líčíte,může to být alergie na obyčejnou levnou kosmetiku.Zkuste investovat do nějaké značky,třeba avonu.Já jsem měla podobné problémy,ale avon používám už několik let a mám klid.Je to možná trochu dražší,ale nemáte to jen na týden,a pokud si kupujete různé kapky,gely,tak vám to přijde stejně draho.Jděte na kožní,tam vám řeknou co alergii způsobuje,třeba to líčidly zrovna nebude.

Pokročilý

Rozhodně si zajděte na alergologii. Může to být alergie jak na prach, tak i na srst domácích mazlíčků, pokud nějaké máte.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.