danica

Co mám dělat,když mi dvě holky ničí život?

Měla jsem dva kamarády,Honzu a Šimona.A taky dvě rivalky,Nela a Natálie.Nela je celkem děvka a pořád střídá kluky,a před měsícem vzala do svých spárů Šimona.Dělá mi to,protože mě nenávidí,ale tváří se,jako by nic.Šimona jsem po dlouhém boji ztratila,protože ho proti mě poštvala.A před pár týdny mi zas Natálie přebrala Honzu.S Honzou jsme si skvěle rozuměli,furt jsme byli bok po boku,ale zas mi ho vzala.Zmanipulovala ho.Ted' jí furt nosí deštník,nechá se od ní okřikovat a je jak její otrok.Co mám dělat?
Doplňuji:
autacek: LoL dobrej nápad,ale mám i jiné kámoše,takže dobrý :D

Nejlepší odpověď
autacek

Jak to Tě tak čtu… vykašli se na ně a udělej si kamarády třeba tady 😉

Další odpovědi
Véčko

Správnej kamarád by se k tobě zády neotočil. Vim ze je to hrozné. driv nebo pozdeji jim dojde ze ty holky s nima manipulovali a uz je nebudou chtit videt. je to jen otazka casu. a kdyz jim pak reknes ze kamaradi se neotaci zady, tak by je melo zacit tizit svedomi a uz by ti to nemeli udelat. a kdyz tohle nezabere tak na to kasli. a nebo tem holkam udelej to samy. musej mit i jiny kamarady a ty si zaber zase ty.

briketka10

mám pocit, že tvoje i jejich vztah je jen platonický
a schválně ti chtějí tzv.„ubližovat“ nemyslím, že by
se to dalo nazvat poštváním a zmanipulováním té
druhé kamarádky, ale každá toto můžete vidět po
svém, jak ty, tak i ona – počkej chvíli, třeba se vše
časem vyvrbí a budeš mít zpátky oba kamarády :))

verunka483

musíš udělat něco, aby ti kluci poznali že jsi lepší než ony :) buď na ně hodná, choď s nima ven a oni sami poznají kdo je mezi vámi falešný ;)

badisko

nic nechej to plavat ..:D co jineho by jsi chtela delat a nebud. tak majetnicka kazdy ma pravo se stykat i z jinymi lidm..i az je kluci prokouknou tak se na ne vykaskou a basta ..jenze to muze chvili trvat jste jeste mrnata tedy ty urcite ..jak rikam nechej to bejt a najdi si jine kamarady ......

Larissa

Pokud se ti kluci nechali tak lehce zmanipulovat, věř, žes o nic nepřišla. A pokud jde o holčičí rivalitu? To nikdy nebyla moje parketa. Ale nezapomeň, je jedno kolikrát minci otočíš, stejně se stále budou střídat jen dvě strany… 😉

anonym

Podle toho, jak jsi odpověděla autacek-ovi, tak si neusíš na kamarád stěžovat, máš jich asi dost i bez těch dvou, milejší by bolo napsat třeba něco jako „děkuji, ráda“, nebo tak

Mariuhana007

Dámti radu : vykašly se na ne dit ti nicej zivot tak se nenechej od nich ovlivnovat proste je vykumuj z hlavy jako by neegzistovaly sostred se na ty kamose nebo si najdi nejaké jiné :) Netrap se kvuly nim, vyblajzni se na ne nestojí za to