Co mám dělat když menstruuji už několik dní. A proč to tak je? Už mě to docela děsí, je to 14 dní a pořád silné

Menstruuji už několik dní

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

je třeba jít k ženskému lékaři- to je i nebezpečné

Další odpovědi:

Bronzový

Jak dlouho? Pokud je to až 5.dnů, tak je to podle mě v pořádku. Pokud je to dýl jak 7.dní tak bych šla ke gynekolovi (třeba s mámou)

Zlatý

A kolik dní?
Několik, to není 14 dní!

Pokud je to silné krvácení 14 dní, tak honem na gynekologii!!

Pokročilý

Nejste ta maladá slečna, co se tu stále dokola ptala, že MS nedostala? Takové to potíže se musí řešit u ženského lékaře! Zde Vám opravdu nikdo nepomůže. A proč to tak je? Naše tělo je veliký zázrak a když je něco v nepořádku tak se projevuje různými potížemi. Můžete mít cystu, může u Vás probíhat samolovný potrat....opravdu nechci strašit....honem rychle k lékaři!

Pokročilý

Velmi důležité je znát Váš věk, jak dlouho máte cyklus a zda je pravidelný. Krvácení delší dobu, nebo mimo cyklus obvykle odráží poruchu hormonální funkce, jejíž diagnostika není pro gynekologa složitá a většinou se vyléčí podáváním hormonální antikoncepce. Pokud by tento stav trval delší dobu je nutno myslet i na ev. krevní ztráty a doplnění železa a k. listové, ovšem na to Váš gynekolog myslet jistě bude. tedy: vzhůru srdce a na gyndu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.