co mam delat kdyz me pritelkyne uz trikrat behem roku a pul podvedla a ja ji stale miluju

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Když už to máš v tom obchodním centru, tak ji tam prodej.

Další odpovědi
hanulka11

Tak nevím, v kom je chyba , asi má důvod vás podvádět, je třeba si to vyříkat.A vy ji milujete, když vás podvádí-to je špatně. Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Nezaslouží si Vás.

magicm18

Mily anonime!Napadlo ,te ze o tebe treba vubec nestoji a ,ze je tva pritelkyne ,si myslis pouze ty?Tak rozumne,nejlepsi je si o tomto vztahu si narovinu promluvit.Nevim ,kolik ti je,ale,myslim si,ze nez, by si se mel trapit parohama,tak si treba najdi novou lasku.Novy vztah ,treba nove zamilovani,ale ferove.No ,zkuz to.Treba to bude chvili trvat,ale je porad lepsi nez neverna pritelkyne.

ReHu

V tom případě si musíš zvyknout.
Otázka spíš je, jak dlouho tě to bude bavit.

Mili @

Přestat ji milovat a vyměnit ji…
Ona tě totiž asi zas tak nemiluje, jako ty ji…

iceT

Rict si 3× a dost asi neni to prave orechove,ale muj pritel by letel uz poprve.
Nevim jak dlouho spolu mate vztah,kolik je vam let,pokud je holka moc mlada a ma vztah ja nevim od treba 16 let,tak zakonite casem zatouzi poznat i nekoho jineho,stejne tak to podle mne plati i v pripade kluka.
Otazkou je,zda se ta touha poznat neco jineho zrealizuje nebo ne,dneska se totiz zije jinak nez pred x lety,a zvlast co se tyce sexu je dnes uplne jiny pristup.Duvera dvou lidi temer nic neznamena a pro nekoho je uplne normalni,kdyz obcas nekdy „uleti“.
Kdyz tu divku porad milujes,tak spolu zustante,mejte deti,ale pocitej s tim,ze se jednoho krasneho dne treba probudis a ona bude pryc,nebo taky ne a ona te bude obcas podvadet dal.Bude ti to stat za to?
Promin,je to smutne,ale je to tak.

Zdroj: vlastni i cizi zkusenost

mojitek

přítelkyně to asi bude,ale asi ne Vaše…
Člověče,pošlete jí odkud přišla a poohlídněte se po nějaké jiné,která z Vás nebude mít jenom srandu a pro kterou nebudete jen jeden z mnoha

Anizbor

Máš stále sílu snášet jeji nevěru?
Rozhodně se rychle"odmiluj"Váš vztah nemá žádnou cenu a ty se budeš jen trápit.Nenechej se oblbovat a najdi si slušnou slečnu,které můžeš věřit.