Avatar uživatele
Nonia

Co mám dělat, když mě někdo naboural a zapírá to?

Nedávno mě naboural jeden chlap.Všechno jsme sepsali a ještě ten den jsem zavolala na jeho pojištovnu nahlásila jsem to a ta ženská mi dala adresu na jejich autoservis. Když jsem přijela do autoservisu,řekli mi že musíme počkat než to ten chlap potvrdí a samozřejmě že to nepotvrdil. Dokonce mi i volal a vyhrožoval, že jsem ho nabourala já a že budu platit já mu. Ale ten kdo mi volal nebyl ten kdo mě naboural. Protože vubec nevěděl kde jsme se nabourali ani jaké jsem měla auto atd. Co mám dělat ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Odpověď je jednoduchá: Pro příště vždy volat policii. Protentokrát to jsou již „spálený buchty“. I tak si myslím, že je šance to dát k soudu, koneckonců ten protokol, co jste sepsali, podepsal, ne?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pl4toon

Tak to předejte policii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
danyy

Nahlásit ale hned při nehodě pak už je mala šance

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Nonia, asi Vás nepotěším, ale odpověď je jednoduše napsaná, horší je ale dotáhnout to do konce.
Je třeba dokázat, že viník Vám způsobil nehodu.

Určitě máte svědky, zápis o dopravní nehodě, spoustu fotografií z místa nehody, určitě jste si ofotila jeho doklady. Kontaktovala jste Vaší pojišťovnu, aby Vám pomohli a poradili jak toto řešit? Když vše selže, můžete se obrátit na policii, ale ti nejsou ale všemocní.
Vše je o důkazech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
koldy

celou situaci tzv dohlásit na policii, bude to martirium, ale jde to, vytrvat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek