Domi Mašinka

Co mám dělat, když mě nebaví číst?!

Vždycky se chystám, že si koupím nějakou zábavnou, hezkou a napínavou knížku a budu si číst, ale jak to vždycky skončí…přemáhám se dočíst vůbec jednu stránku a nevydržím u toho víc než 15 minut. Co mám dělat?? Chci číst, ale prostě mě to nebaví. A to u jakékoli knížky!

Nejlepší odpověď
gecco

Kup si skutečně „zábavnou, hezkou a napínavou knížku“…
😉
A přestaň si hrát na počítači, to jen ubíjí vlastní fantazii…

Další odpovědi
briketka10

Co máš dělat, když Tě nebaví číst?
Nečíst a najít si jinou činnost, která
Tě bude víc bavit.

iceT

Kup si audioknihu, tu číst nemusíš…

Löwe

A z jakého důvodu chceš číst, když tě to nebaví a nemáš to povinné. Nechápu.

ptáč

Číst obrázky.

marci1

Jak odpovídá „gecco“: vypni počítač, mobil, žádnou hudbu, ticho, zavři se v pokoji a v klidu se začti do nečeho, co Tě baví. 🙂
Teď mě taky napadlo, když Tě to nebaví, tak nečti. ☹

anonym

Zkuste nějaké okultní romány od Gustava Meyrinka, ty se dají číst i 9 hodin v kuse.

ivzez

Naučit se to.

U první knížky se budeš muset trochu přemáhat,
ale věř mi, že to stojí za to. Já čtu od svých 5 let
a ještě mne to nepřestalo bavit.

Pivní maniak

Když tě baví číst, ale ne knížky, tak choď do pivnice a můžeš si číst třeba aktuální nabídku piv nebo jídelní lístek. Stav se někdy na piva.

arachis

Mrkni na FB Martin Macek Cabikar,není možné,že by si tohle nevydržela číst,má hlavně elektronické knihy,třeba jen potřebuješ ze zvyku koukat na monitor

zjentek

jako dítě jsem tím taky hodně trpěl ..pak jsem zkusil pornočasopisy a pochopil jsem, že je to jediný vděčný čtivo, u kterýho se v klidu dokážu plně soustředit na obsah- doporučuji.
@Pivní maniak- stejně dobře se daj číst i pivní tácky.

Jakub Tlapal

Mě taky čtení nikdy nebavilo. Když jsem měl přečíst 20 knížek k maturitě, tak to pro mě bylo peklo. Naštěstí teď už je to jiné. Co třeba audioknihy? Ty jsem si já hodně oblíbil. Filmy jsou fajn, ale nikdy si z nich skoro nic nepamatuju 😁 . Kupuju si naučné audioknihy, aby to poslouchání nebyla ztráta času. Teď třeba poslouchám 25 pravidel nutných pro cestu k bohatství https://progres­guru.cz/audiok­nihy/jak-zbohatnout-aneb-co-chudi-lide-nevedi-vladimir-prochazka a líbí se mi ještě i další.