xephos

Co mám dělat, když mě holka pozve?

rychle!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Jak píše quentos, ale rychle!!!!!!!­!!!!!!!

Další odpovědi
Emefej

Inspiruj se tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-co-panove-dali-byste-si-libit-24hodinovou-erekci-a-co-na-to-holky a pak běž.

quentos

Pozvání přijmout, nebo odmítnout.

pusinka50

Pozvání přijmout a ihned reagovat!!!! Jsi jí jistě příjemný, když tě pozvala, tak se podle toho chovej a zahoď všechny dosavadní mindráky!! Užij si rande v klidu, bez napětí v žaludku, bavte se o čemkoliv

setapouch

Rychle se ani pes nevys*re. Ty si tu odpovedi platis, ze si dovolujes nekoho popohanet?

cochee

Pozve, jakože třeba na oběd nebo večeři??? Vždyť je to žrádlo zadarmo, tak nad čím medituješ? 😁

pusinka50

Emefej, svým odkazem jsi mě opravdu rozesmál, díky za zlepšení nálady:-D

anonym

"Hup na krávu a už je tele?"jo jo…