Avatar uživatele
anonym

co mám dělat když mě chce zbít táta

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Pokud tě chce Táta zbít tak se omluv za chybu kterou jsi udělal/a a že už to nikdy neuděláš.Ale je těžké ti v tomto radit když neznám důvod za co tě chce tvůj Táta zbit určitě ti po zadku nechce dát jen tak že jo?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vagra

Je těžké radit,když nám není znám důvod trestu.
Jestliže si to zasloužíš,tak to vem jako chlap./žena?/
Podle zařazení otázky do volného času a hobby,bych řekl,že to nebude poprvé.
Pokud jsi v tom nevinně,pokus se mu to vysvětlit.
Jestli to souvisí s vysvědčením,tak bych řekl,že už ho to přešlo,nebo v nejbližší době přejde.
Rada pro příště-bylo by dobré,takové situaci předcházet!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zdeny

Taky záleží kolik Vám je oboum let 🙂
A jestli si zasloužíš tak to tak musí být a za pár let jestli jsi malý kluk tak to pochopíš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Záleží na tom za co a jak. Jestli ti dá facku za to, žes přinesl poznámku ze školy, tak se nediv. Jestli tě ale zbije jako že opravdu zmlátí za špatné vysvědčení, tak je to kretén s velkym K, protože si stejně nepomůže, na to měl myslet dříve a učit se s tebou. Záleží taky na tom, kolik ti je let. Lidi nad cca 12 let nemá cenu bít, jelikož tato metoda ztrácí výchovný efekt. Omluv se za to, co jsi provedl, vysvětli, proč k tomu došlo a navrhni řešení nebo plán jak to napravíš. Bude dobré, když při tom bude někdo s tebou – mamka, sourozenec, prarodič, kamarád, učitelka. Neboj se říct někomu, věřím, že neodmítne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Losos

Já bych seřadil celou tu Vaši rodinku pěkně do řady a vyfackoval Vás všechny, vy rádoby „anonym“ srandisti ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nebudu se opakovat, souhlasím s panenkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Nevím, třeba se schovej do ložnice do skříně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek