Avatar uživatele
Bouček

co mám dělat když mě chce zbít syn?

poradte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5039 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nebijete se navzájem? Před chvíli otec chce nabít synovi, teď naopak? Stejná stylizace, jen výměna osob.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Losos

Já bych seřadil celou tu Vaši rodinku pěkně do řady a vyfackoval Vás všechny, vy rádoby „anonym“ srandisti ..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
alexandra

Jak máme poradit,když nepíšete,kolik má syn roků,co dělá,jestli máte manžela? A proč Vás chce zbít? Chtělo by to trochu více informací.Kolik je Vás doma atd. Jinak je odpověď jednoduchá,vyhodit ho z baráku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Teď,když jsem pochopil,co jste za rodinu,/v normální rodině,by se něco takového nemohlo stát/bude má rada kvalifikovaněj­ší,než před hodinou-vem syna všechny členy domácnosti/tím předcházím dalším případným provokativním otázkám/ a sebe,zbijte se navzájem,budete si kvit a nebudete muset své násilnické choutky,řešit po netu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Je to fakt náhoda, že o kousek dál je otázka opačná?Nebo nevíte kdo zvítězí? NECHCI ZLEHČOVAT,ALE OBA JSTE ANONYMOVÉ , tak jistá spojitost by mohla být.(nebo vtípek?)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Předpokládám, že syn je dospělý muž, který s vámi žije v bytě a nechá si vámi posluhovat a když se mu vzepřete, jednu „chytnete“. Jednoduché – nahlašte to na policii. Nebo až bude pryč, zavolejte zámečníkovi, sbalte synovi věci, dejte je před dvěře, nechte vyměnit zámky a syna nepusťte dovnitř. Pokud se bude dobývat, opět volejte policii.
Nebojte se požádat o pomoc sousedy a známé. Není se za co stydět. Pokud syn není zletilý, nebojte se přizvat známého nebo souseda, ať zbije on syna, ať si spratek pamatuje, že tohle se nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Vzít nohy na ramena.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vagra

Za chvíli jej bude chtít zbít máma a kdoví kdo ještě.
U nás ve Slezsku,se takovému exibicionistovi říká výstižně- borak.
On za to v podstatě nemůže.

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Vagro, zase jsem si rozšířila slovní zásobu, minule o zabijačkové produkty, dnes o pojmenování, který se rád předvádí, i když zatím slovně.

Kdo koho bije, kdo se s kým bije?

před 5039 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek