Bouček

co mám dělat když mě chce zbít syn?

poradte

Nejlepší odpověď
annas

Nebijete se navzájem? Před chvíli otec chce nabít synovi, teď naopak? Stejná stylizace, jen výměna osob.

Další odpovědi
Losos

Já bych seřadil celou tu Vaši rodinku pěkně do řady a vyfackoval Vás všechny, vy rádoby „anonym“ srandisti ..

alexandra

Jak máme poradit,když nepíšete,kolik má syn roků,co dělá,jestli máte manžela? A proč Vás chce zbít? Chtělo by to trochu více informací.Kolik je Vás doma atd. Jinak je odpověď jednoduchá,vyhodit ho z baráku.

vagra

Teď,když jsem pochopil,co jste za rodinu,/v normální rodině,by se něco takového nemohlo stát/bude má rada kvalifikovaněj­ší,než před hodinou-vem syna všechny členy domácnosti/tím předcházím dalším případným provokativním otázkám/ a sebe,zbijte se navzájem,budete si kvit a nebudete muset své násilnické choutky,řešit po netu.

9 řemesel

Je to fakt náhoda, že o kousek dál je otázka opačná?Nebo nevíte kdo zvítězí? NECHCI ZLEHČOVAT,ALE OBA JSTE ANONYMOVÉ , tak jistá spojitost by mohla být.(nebo vtípek?)

Fallen Angel

Předpokládám, že syn je dospělý muž, který s vámi žije v bytě a nechá si vámi posluhovat a když se mu vzepřete, jednu „chytnete“. Jednoduché – nahlašte to na policii. Nebo až bude pryč, zavolejte zámečníkovi, sbalte synovi věci, dejte je před dvěře, nechte vyměnit zámky a syna nepusťte dovnitř. Pokud se bude dobývat, opět volejte policii.
Nebojte se požádat o pomoc sousedy a známé. Není se za co stydět. Pokud syn není zletilý, nebojte se přizvat známého nebo souseda, ať zbije on syna, ať si spratek pamatuje, že tohle se nedělá.

oskar

Vzít nohy na ramena.

vagra

Za chvíli jej bude chtít zbít máma a kdoví kdo ještě.
U nás ve Slezsku,se takovému exibicionistovi říká výstižně- borak.
On za to v podstatě nemůže.

annas

Vagro, zase jsem si rozšířila slovní zásobu, minule o zabijačkové produkty, dnes o pojmenování, který se rád předvádí, i když zatím slovně.

Kdo koho bije, kdo se s kým bije?