Co mám dělat,když mě bolí krční páteř? Masáže? Cviky?

Nejlepší odpověď
led

Pomaly točiť a nakláňať hlavu. Prstami robiť masáž okolo stavcov, premasírovať krčne a plecové svaly. Pomáha aj kefka, nie mäkká, dobre prekrví krk.
Doplňuji:
Zabudla som dodať, chce to čistý vzduch, pomáha aj prechádzka vonku.

Další odpovědi
1popelka1

Ještě doplním Led, můžete si také vyhledat fyzioterapeuta, který Vás naučí, jak správně provádět cviky. Případně při velkých bolestech, třeba i hlavy (od páteře), závratí, točení hlavy navštivte lékaře -ten vás pošle dál, placeno pojišťovnou.

Samozřejmostí je správné sezení a časté protahování; pohyb

Důležité je cviky provádět pomalu a správně dýchat. Spoustu jich naleznete na internetu- neumím vysvětlovat – http://www.go­ogle.cz/#scli­ent=psy&hl=cs&­q=cviky+na+kr%C4%­8Dn%C3%AD+p%C3%A1te%C5%9­9+video&aq=3&a­qi=g4g-o1&aql=&oq=&gs_rf­ai=&pbx=1&fp=­4daa71c6902c4d04

irij

Můj masér říká " často se otáčet za holkama(holky za klukama)vpravo ,vlevo…Pozor , ne celým tělem, pouze hlavou.

Čarodějnice

Když jsou problémy s krční páteří časté mněla by jste se spíše podívat sama na sebe .Můžou to být problémy s nervičkami.