Co mám dělat, když mám víc vápníku?

Mám sedavou práci 8 hodin stále sedím a také jsem ve stresu-rodinné problémy. U lékaře mi zjistili nepatrně víc vápníku. Co dělat, aby se dostal zpět do normy?

Odpovědi
63usacek

Horší by bylo, mít ho málo jako já, musím občas vápník užívat,jsou to takové nechutné pytlíčky jako sádra,fůůůj

petka

No, já uzivam taky vapnik, a to ve forme tablet od Fin clubu. Ciste prirodni vitaminy a musim rict, ze se dobre vstrebavaji a vubec nejsou hnusny! Takze doporucuju. Jinak k dotazu,jak dostat hladinu vapniku do normy bych odpovedela tez:je lepsi ho mit vice nez mene! Takze bych to nijak neresila!

Linamo

Kdyz to neresil vas lekar, tak to nereste ani vy! Drtive vetsine lidi vapnik chybi a kdybyste to treba resila na vlastni pest, mohla byste se treba razem dostat pro zmenu do teto skupiny lidi…