fifinka papi

Co mám dělat, když mám zpívat s mikrofonem a mám trému?

Původní otázka
co mam delat kdyz mam tremu? mam Spivat u mikrofonu

Nejlepší odpověď
Drap

Zkusit to. Pokud to nebudeš překonávat, nikdy se trémy nezbavíš. Mysli na to co zpíváš a ne na trému.

Další odpovědi
ReHu

Na trému nemysli. Kdybys to neuměla, nešla bys k mikrofonu.
Zkus také Zpívat. Ne Spívat.

Šidlo

nič…trémy sa bez drog zbaviť nedá (a často ani s drogami)

tréma je vrodená, znamená to, že cítite zodpovednosť, čo je vlastne dobre

je jedna metóda…proste tú trému nechajte tak.....nesnažte sa ju nasilu potlačiť, ani sa jej poddať a nevystúpiť…proste ju ciťte a spievajte aj tak…dá sa to…mám to zažité aj videné na známych, ktorí verejne vystupujú