Zirafa123

Co mám dělat,když mám skříplý nerv?

Mám zřejmě skříplý nerv u pravého ramene u krku. Nevím jak to mám léčit. Prosila bych radu pokud možno bez doktorů, protože v našem městě jsou nezkušení. Udělala jsem si to na tělocviku, když jsme dělali kotrmelce pozadu a rovnou do roznožky, tak mi na zemi zůstala hlava (nakřivo) a pak jsem se snažila dostat nahoru a začalo mě to bolet. Budu moc ráda za každou radu. 🙂
Doplňuji:
U těch doktorů, nebyli schopní mi vyléčit nohu, když jsem měla natažené vazy, takže asi 2měsíce po „vyléčení“ jsem nebyla schopná normálně chodit a píchalo mě to.

Nejlepší odpověď
mosoj

Tady jsme všichni zkušení doktoři. Vyléčíme tě na to šup.

Další odpovědi
anonym

…„pokud možno bez doktorů, protože v našem městě jsou nezkušení“…
Tak teď jsi mne rozesmála úplně nahlas…
Doktory máte nezkušené (přestože na to ´pár´ let studovali), takže je lepší rada od nedoktora, který tě ani neviděl… No – přeju ´příjemné zážitky´…
😉
___
Ale vážně – drž poraněnou oblast v teple (rolák, šála) a šupajdi k tomu doktorovi (byť by byl nezkušený), může jít o natržený sval, skříplý nerv, vyhřezlou plotýnku – a laická samoléčba by nemusela dobře dopadnout.

Rabi7

doporučuji Fyzioterapeuta

Radomír.cz

Nech to tak, za pár hodin (dnů), Ti to zmizí.