amanda

Co mám dělat když mám roztřepené a ošklivé vlasy ?

Moje vlasy se zničily, kůly špatné žehličce na vlasy …
A nedaří se mi je znovu vrátit
Prosím poraďte co pomáhá ?
Doplňuji:
Co mám Dělat když mám zníčené vlasy?

Nejlepší odpověď
briketka10

nepoužívej tu žehličku, ale nyní bys měla
napravit škody nějakými zábaly s olivovým
olejem natři konečky a nech je přes noc v
nahřátém ručníku, ale i igelitu, aby nebyl
ručník mastný :)

Další odpovědi
krum

Nebylo by od věci si taky pořídit nějaký regenerační šampon.

Kajush

Stejný problém jsem měla i já. Šla jsem ke kadeřnici a ta mi doporučila speciální hřeben a kondicionér. Je fakt že když si umyješ vlasy tak ti to vlas otevře,ale když použiješ kondicionér tak ten ti ho uzavře.Pak souhlasím i s briketka10 nepoužívej žehličku,akorát si zbytečně ničíš vlasy.Ani bych nedoporučovala fénování.Kup si raději nějaký olejíček a nech si ho přes noc. Když i to nepomůže zajdi za kadeřnicí. Třeba ti poradí líp než my.:)