Co mam dělat, když mam rozseklé chodidlo

dneska 12.6.2010. sem si rosek chodidlo

PLSIM POMOC Blábolil Denis

Nejlepší odpověď
BENYTA

Mylý Blábolyví denysy,
mám dojem že sys nerosek chodydlo ale hlavu.
PLS…NEOTRAVUJ!
Doplňuji:
Možná ti pomůže přečíst si odpovědi na otázku – PLS SEM NA MIZINĚ,s tím by sis mohl podat ruku…

Další odpovědi
annas

Jít k lékaři, spojit se s pohotovostní službou.
Doplňuji:
Vůbec jsem neuvažovala, že Denis opravdu blábolil, protože jinak by nemohl položit takový samozřejmý dotaz.

tomsch

Existuji veci, ktere se jmenuji BOTY. Tak az se vratis od doktora, tak si je jdi koupit.

Michal

Jít k lékaři.Pokud se jedná o blábol,tak jdi na jiné stránky.

BENYTA

Pro „tomsch“
Škoda,že ti můžu za tvou odpověd dát jen jeden palec…

annas

Benyto, už jsem Vám jednou psala, že Vaše odpovědi jsou v tomto směru super. Reagujete vtipně a pohotově. Narozdíl ode mě. Já jsem moc vážná.

BENYTA

Díky za kompliment…
Jednoduchý klíč,podle pravopisu – bud puberták nebo dement,spíš obojí.Taky si představím,jak se těší,že někoho vytočí,a jsem si jistá,že odpovědět jeho řečí,je to nejlepší a radost mu to udělat nemůže,protože i při takto chatrném IQ si musí uvědomit svou hloupost.