Co mám dělat, když kluk, který se mi líbí, si mě vůbec nevšímá?

Nemám odvahu se s ní třeba začít bavit, nebo tak...
Doplňuji:
Díky za podporu :-D Ne, tak třeba to bude tím, že je od nás ze třídy a je teprve 5. den školy. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podívej se kolem sebe, jestli se ti nebude líbit jiný.

Další odpovědi:

Děvče, ty máš zřejmě trápení, o kterém by sis měla nejspíš popovídat s kamarádkou a ne klást tady spousty otázek, na něž se tu už odpovídalo mnohokrát. Zkus nahlédnout do vyhledávače a podívat se, co tu na toto téma už zaznělo. Snad Ti to pomůže a pokud ne, tak znovu odpovídám:
Pokud se někomu nelíbíš, sotva to změníš. Pokud si nejsi jistá, jak na tom u dotyčného mladíka jsi, tak se ho stejně budeš muset asi zeptat. Existuje na to univerzální dotaz: Nešel bys se mnou do kina?

Zlatý

Dát si studenou sprchu - s tím prostě nic nenaděláš.
Prostě nefunguje chemie. A navíc - kdybychom se měli bavit s každou holkou, tak nezbyde čas ani na PC hry.

Zlatý

asi nejsi pro něho zajímavá

Zlatý

Njelepší by bylo zjisit, co ho zajímá a zakomponovat do toho sebe ;o)

No nezlob se, ale tady opravdu není Barvo poradna - Láska, sex a trápení ;o)

Bronzový

Znám jeden originální způsob. Vychází z poučky, že "u vrchnosti je lépe být zapsán špatně, než u ní nebýt zapsán vůbec." Když si tě nevšímá, tak se chová jako vrchnost. Proto do něho vraž, nebo mu šlápni a nohu, nebo ho polej vodou, ale potom se ihned začni velmi slušně a úpěnlivě omlouvat, jako že "promiň, to jsem opravdu nechtěla" a "to mě strašně mrzí" atd. a začni ho opečovávat a dotýkej se ho a snaž se ho okouzlit rozpačitým a nevinným úsměvem . Měla bys pro tento případ přijít do školy v přiléhavém sexy oblečku s velkým výstřihem,nebo velmi krátkou sukní. Jestliže ani toto nezabere, tak to vzdej, protože to by znamenalo, že je homosexuál.

Bronzový

kdyby ses mu libila,vsiml by si te.co tedy resis?

ona uz je skola? shiit :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.