Co mám dělat když jsem podala výpověď 18.3.2011 a 1.4.2011 nastupuji znova do práce, mám se na 7 dní zareg. na úřadě.dík

:)
Doplňuji:
Už mám v ruce smlouvu... totiž :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vy nemusíte v tomto případě ve vztahu k úřadům (zdravotní pojišťovna, OSSZ, úřad práce, atd.) dělat vůbec nic :-)

Zdravotní pojištění se dříve platilo "na dny"..., ale v současné době jste z titulu trvání prac.poměru do 18.3. pojištena až do konce měsíce.

Sociálka se neřešila ´po dnech´ ani dříve a pracák s vaší situací nemá nic společnýho.

btw. předpokládám, že jste už prac.poměr skutečně ukončila, a že jste v otázce jen špatně uvedla "...jsem podala výpověď 18.3."

Další odpovědi:

Bronzový

Ano,jinak si budete platit sociální a zdravotní pojištění za ten týden sám.

Pokročilý

Důležité i informovat svou zdravotní pojiš. o změně práce.
Nemusíte se zareg. UP není povinný, ale pouze v případě, že si zdrav.poj. budete za toto mezdobí platit sama.
Osobně bych se zareg. na UP ale nezmiňovala bych se že mám novou práci, neboť Vás nezareg.

Bronzový

a neběží vám náhodou nějaká výpovědní lhůta? protože ta je myslím v délce 2 měsíců povinná ze zákona...
pokud jste opravdu podala výpověď (a neukončila prac. poměr dohodou), tak vás současný zaměstnavatel taky nemusí pustit, pokud nechce :/

Diskuze k otázce

javor200

no to je jasný, ale má to vůbec cenu, jelikož já tam příjdu a hnedka zase nastupuju... je to zbytečný...

javor200

já tu smlouvu mám v ruce už... :)

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.