javor200

Co mám dělat když jsem podala výpověď 18.3.2011 a 1.4.2011 nastupuji znova do práce, mám se na 7 dní zareg. na úřadě.dík

:)
Doplňuji:
Už mám v ruce smlouvu… totiž :)

Nejlepší odpověď
standa

Vy nemusíte v tomto případě ve vztahu k úřadům (zdravotní pojišťovna, OSSZ, úřad práce, atd.) dělat vůbec nic 🙂

Zdravotní pojištění se dříve platilo „na dny“…, ale v současné době jste z titulu trvání prac.poměru do 18.3. pojištena až do konce měsíce.

Sociálka se neřešila ´po dnech´ ani dříve a pracák s vaší situací nemá nic společnýho.

btw. předpokládám, že jste už prac.poměr skutečně ukončila, a že jste v otázce jen špatně uvedla „…jsem podala výpověď 18.3.“

Další odpovědi
sejtanka

Ano,jinak si budete platit sociální a zdravotní pojištění za ten týden sám.

jahudka_vlm

Důležité i informovat svou zdravotní pojiš. o změně práce.
Nemusíte se zareg. UP není povinný, ale pouze v případě, že si zdrav.poj. budete za toto mezdobí platit sama.
Osobně bych se zareg. na UP ale nezmiňovala bych se že mám novou práci, neboť Vás nezareg.

pokazdejinak

a neběží vám náhodou nějaká výpovědní lhůta? protože ta je myslím v délce 2 měsíců povinná ze zákona…
pokud jste opravdu podala výpověď (a neukončila prac. poměr dohodou), tak vás současný zaměstnavatel taky nemusí pustit, pokud nechce :/

javor200

no to je jasný, ale má to vůbec cenu, jelikož já tam příjdu a hnedka zase nastupuju… je to zbytečný…

javor200

já tu smlouvu mám v ruce už… :)