Kostk@

Co mam delat kdyz jsem neudelala prijimacky ani na jednu stredni skolu(gympl)?

Jsem pod silenym stresem.
Gympl jsem si zvolila protoze nemam ani páru co bych chtela delat v budoucnu- tudiz jsem nesla na skolu se zamerenim.
Prosim pomozte :(((

Nejlepší odpověď
Quimby

Ahoj, to že tě nepřijali v prvním kole ještě neznamená, že se tam nedostaneš. Lidé si dělali víc příjmaček, ale půjdou jen na jednu školu, takže se možná uvolní místo a vemou tě. Hlavně sleduj infromace na stránkách jednotlivých škol.

Další odpovědi
zzzzz

Podej odvolání. Pokud to nevyjde nestresuj.
Na konci srpna a klidně i v září obejdi každý gympl v okolí a poptej se na volné místo, věřím, že uspěješ.
Pokud náhodou ne, jdi na jakoukoliv jinou školu a pokus se přestoupit, nebo si podej přihlášky příští rok znovu:-))

brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delat-kdyz-me-nevzali-ani-na-jednu-stredni-skolu