Co mam delat,kdyz holka mych snu chce jit se mnou ven?

No s tim "holka mych snu" to mozna trochu prehanim no ale...Mam kamaradku se kterou jsem si driv rozumel ale pak nevim proc jsme se prestali bavit,hrozne jsem ji chtel a furt chci.Ted v posledni dobe si zase spolu (zatim jenom) pisem ale uz hloubeji,proste jako "lepsi" kamaradi.No problem je v tom ze jsem dlouho nemel holku a bavit se s nima mi jako nedela problem protoze pokazde se da na neco zeptat,ale u tehle prakticky vsechno vim a ona chce jit se mnou ven!Vubec nevim co mam delat,o cem se bavit a zaroven to nezkazit.Prosim poradte za kazou radu budu vdecny :))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No z vlastní zkušenosti vím, že je dobré vymyslet společně nějakou "akci" - třeba jít spolu do bazénu, na horolezeckou stěnu nebo jinam, podle toho, co vás baví a zajímá. Tam se nemusíte pořád bavit, víc se vyřádíte a nasmějete... Když se jde jenom tak na procházku, moc zábavy se neužije a člověk je nucen vést rozhovor. Když pak dojdou témata a neví se, co říct, je to na nic.
Jinak, já bejt v tvý kůži, bych byla šťastná jako blecha, že se mnou chce někam jít holka, co mám ráda. :D

Další odpovědi:

Jít s ní ven a být sám sebou. Co jiného bys mohl asi dělat? Sedět doma? Nebo se jí snažit za každou cenu zalíbit a chovat se jako někdo,kdo nejsi? To by dlouho nefungovalo. Uklidni se, zhluboka dýchaj a vyraž se slečnou Tvých snů někam, kde Vám bude fajn.

Zlatý

Poslouchej jí co a o čem povídá. Připrav si nějaký svůj jednoduchý program, ale stejně potom budete spolu improvizovat jak se vzájemně domluvíte.
No a když ti dojdou slova - tak se k tomu klidně přiznej. třeba, že máš radost, že jste spolu, že ti nějak došly slova. A někdy jen tak jít a společně i chvíli mlčet, taky není od věci. A třeba se i všimneš, že když půjdete spolu vedle sebe, tak vedle tvé ruky, pokud není v kapse, se pohybuje i její ruka (pokud není v kapse).
A asi bych v této chvilí víc stál o prohloubení kamarádství, než o hlubší vztah. Jinými slovy - neuspěchat.

Zlatý

Co kdybyste si vyrazili do kina nějaký film,v sále nemusíte mluvit,a když pak půjdete někam třeba na kávu,tak si o filmu můžete popovídat.Když teda o ní víš všechno,tak vybrat žánr asi nebude problém.
No,jen,co když s tebou jako s kamarádem chce ale probrat nějaký problém a tobě důvěřuje,že jí poradíš?

Zlatý

Jen nech pracovat svou nervozitu a možná i plachost naplno a nesnaž se z rande svých snů za každou cenu udělat "super rande". Buď svůj, takového tě tvá dívka zná a tak tě má ráda. Uvidíš, že po počátečním tápání a oťukávání brzy najdete společnou řeč. A něco pro uklidnění - věř tomu, že ona teď přípravu na vaše rande řeší také. A určitě je také pěkně vyplašená a těší se na tebe.
A co říkat? Nedávno tu měl jeden tvůj "kolega" podobný "problém".
http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Raduj se a těš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.