Tropical

Co mam delat,kdyz holka mych snu chce jit se mnou ven?

No s tim „holka mych snu“ to mozna trochu prehanim no ale…Mam kamaradku se kterou jsem si driv rozumel ale pak nevim proc jsme se prestali bavit,hrozne jsem ji chtel a furt chci.Ted v posledni dobe si zase spolu (zatim jenom) pisem ale uz hloubeji,proste jako „lepsi“ kamaradi.No problem je v tom ze jsem dlouho nemel holku a bavit se s nima mi jako nedela problem protoze pokazde se da na neco zeptat,ale u tehle prakticky vsechno vim a ona chce jit se mnou ven!Vubec nevim co mam delat,o cem se bavit a zaroven to nezkazit.Prosim poradte za kazou radu budu vdecny :))

Nejlepší odpověď
VampGirl

No z vlastní zkušenosti vím, že je dobré vymyslet společně nějakou „akci“ – třeba jít spolu do bazénu, na horolezeckou stěnu nebo jinam, podle toho, co vás baví a zajímá. Tam se nemusíte pořád bavit, víc se vyřádíte a nasmějete… Když se jde jenom tak na procházku, moc zábavy se neužije a člověk je nucen vést rozhovor. Když pak dojdou témata a neví se, co říct, je to na nic.
Jinak, já bejt v tvý kůži, bych byla šťastná jako blecha, že se mnou chce někam jít holka, co mám ráda. :D

Další odpovědi
anonym

Jít s ní ven a být sám sebou. Co jiného bys mohl asi dělat? Sedět doma? Nebo se jí snažit za každou cenu zalíbit a chovat se jako někdo,kdo nejsi? To by dlouho nefungovalo. Uklidni se, zhluboka dýchaj a vyraž se slečnou Tvých snů někam, kde Vám bude fajn.

venkovan

Poslouchej jí co a o čem povídá. Připrav si nějaký svůj jednoduchý program, ale stejně potom budete spolu improvizovat jak se vzájemně domluvíte.
No a když ti dojdou slova – tak se k tomu klidně přiznej. třeba, že máš radost, že jste spolu, že ti nějak došly slova. A někdy jen tak jít a společně i chvíli mlčet, taky není od věci. A třeba se i všimneš, že když půjdete spolu vedle sebe, tak vedle tvé ruky, pokud není v kapse, se pohybuje i její ruka (pokud není v kapse).
A asi bych v této chvilí víc stál o prohloubení kamarádství, než o hlubší vztah. Jinými slovy – neuspěchat.

iceT

Co kdybyste si vyrazili do kina nějaký film,v sále nemusíte mluvit,a když pak půjdete někam třeba na kávu,tak si o filmu můžete popovídat.Když teda o ní víš všechno,tak vybrat žánr asi nebude problém.
No,jen,co když s tebou jako s kamarádem chce ale probrat nějaký problém a tobě důvěřuje,že jí poradíš?

Damiana

Jen nech pracovat svou nervozitu a možná i plachost naplno a nesnaž se z rande svých snů za každou cenu udělat „super rande“. Buď svůj, takového tě tvá dívka zná a tak tě má ráda. Uvidíš, že po počátečním tápání a oťukávání brzy najdete společnou řeč. A něco pro uklidnění – věř tomu, že ona teď přípravu na vaše rande řeší také. A určitě je také pěkně vyplašená a těší se na tebe.
A co říkat? Nedávno tu měl jeden tvůj „kolega“ podobný „problém“.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-rikat-holce

Děda Louda

Raduj se a těš.