atena11

Co mám dělat,když dostanu první měsíčky na volejbalovém soustředění???

Ahoj,ještě jsem neměla prní měsíčky.V létě jedu na volejbalové soustředění.Prosím poradte…co mám dělat když dostanu meěsíčky na soustředění??
Doplňuji:
Děkuji Vám za odpovědi

Nejlepší odpověď
anonym

Do léta je ještě spoustu času! Nemáš se čeho obávat, pro jistotu si s sebou můžeš vzít patřičné hygienické vybavení. Předpokládám, že na takovém soustředění bude nějaký zdravotní dohled, takže pokud bys měla nějaké potíže jistě se budeš mít na koho obrátit. Jinak- jedná se běžný přirozený projev dospívání, jistě jsi dostatečně poučena, tak víš, že většinou probíhá vše bez vážných komplikací.

Další odpovědi
terry

Vem si s sebou tampony a vložky. A kalhotky navíc, kdyby něco.