Co mam dělat když chodim s holkou?

Chodim s holkou a nevim co mam dělat v tom smyslu, že se chci třeba držet za ruce. No mi už spolu jednou chdili asi tak před 2 měsícema ale neni mi pořád jasno jesti spoulu chodíme. No o hodině mi napsala:
Ona: Máš mě ješte rád?
Já: proč?
ona: protože s tebou chci zase chodit.
Já: já s tebou taky.
A takhle to pokračovalo další hodiny:
Já: Chodíme spolu teda?
Ona: jo a jestli s mím kroužkem chceš jet .....
No tak nevim jestli na ni moc spěcham?
A napadlo mě jestli se ji třeba nedotknout ruky když půjde na hodinu.?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nejlépe uděláš...Když ji dáš "koňara" aby si tě všimla.Trochu jí potahej za vlasy a když chceš být jó cool tak ji plivni do tváře.Pro další level bych tě zatím neviděl na přetáhnutí klackem po hlavě a odtažení do jeskyně máš ještě čas.

No jo. rozmazlené děcka si umí psát na Fb ale v reálu si bez toho ani neškrtnou...Ale co to už se zase opakuju jako vždy.Mě tohle dokáže tak nasr..

Další odpovědi:

Máš se učit - koukej, kolik problémů máš, když se namísto vyučovanému předmětu věnuješ naprosto mimoškolní aktivitě...
:-D

Stříbrný

Počkej, jakože, to jako fakt? "Chodili sme spolu", ale bojíš se jí dotknout za ruku? A co takhle jak píše Awe ji přetáhnout klackem přes hlavu (nemyslím palici), toho ses také bál, když ste spolu chodili? Jak ste spolu mohli vydržet?

Neboj, také jsem byl malý a blbý, teď jsem sice o trochu větší, ovšem v pubertě dojdeš na to, že s dívkama lze dělat daleko víc, než si s nimi povídat a psát hloupé psaníčka...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.