L´ú$C&*

Co mám dělat? Jsem zoufalá.....

Dobrý den. Stala se mi strašná věc… Přítel mi včera večer řekl, že jde s kámošema do hospody. Vrátil se asi brzo ráno (nevím, spala jsem). Ráno jsem se ho ptala kdy přišel a řekl mi, že ve tři ráno. Zeptala jsem se ho kde byl tak dlouho, ale jeho odpověď mě šokovala. S brekem mi řekl tuto větu: „Šli jsme s kámošema do hospody a cestou zpět jsme potkali…“ zeptala jsem se ho: „Co jste potkali, kde jste byli?“ " No… byli jsme prostě v bordelu". To co mi řekl jsem neunesla a skácela se na zem a rozbrečela se. On taky brečel. Já teď ale nevím co mám dělat :(. Prosím poraďte. Děkuji moc.

P.S.: Potřebuji se odreagovat. Tudíž se ptám: Nebyla by tu nějaká žena, která by si se mnou dopisovala, jak přes e-mail tak přes Skype? Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Bývalej taky šel,tvrdil,že musel,aby se před chlapama neznemožnil, tak jsem mu odpustila, no a pak už do bordelu nechodil, ale vesele mě podváděl dál, tak asi bych tomu dala čas, pokud se to bude opakovat, tak to skonči. Jo a nebuď zoufalá,když nejde o život,tak jde o -----

Další odpovědi
quentos

nejsem sice žena, ale: podle jeho reakce by se dalo usuzovat, že svého činu lituje, navíc tak učinil v opilosti – i v trestním právu jsou za této okolnosti trestní sazby nižší ;{)= záleží ovšem též na Vás, jak jste psychicky silná, zda jste schopná či ochotná odpouštět či zda si myslíte, že se tato záležitost bude v souladu s jeho povahou opakovat…

Toruk

Jestli potřebuješ podporu výhradně od ženy, tak asi nejsi ve fázi, kdy bys připustila odpuštění? Já ale myslím, že pokud se ti frajer přiznal, že odpuštění stojí za zvážení… a podobně jako quentos myslím, že opilost je polehčující okolnost. Nemyslím, že bys mu nezbytně měla odpouštět hned… ale skrz nějaké ty kopance do zadku (jeho) byste k tomu společně mohli dospět… snad ke spokojenosti obou… Nakonec, pokud bys nevěřila v odpuštění/ srovnání/ vyžehlení, pak by snad nemělo smysl pokračovat.

dagry

No jistě hoši si dali do trumpety tak byli silní a odvážní. Určitě tam byl i s kamarádem, že jo? Teď záleží slečno na tobě jestli to skousneš nebo ne. Jak už tu někdo psal, každopádně narušil tvoji důvěru, takže už mu nebudeš tak důvěřovat jako dřív a každé jeho zdržení ti bude hlodat v hlavě, kde zas je. Ale na jeho obranu je třeba zase říct, že se ti nemusel přiznat kde byl a mohl zalhat. Což asi nechtěl, protože to byl prostě opilecký úlet a zřejmě tě má rád. Proto se přiznal. Takže zkus vyčkat dalších dní jak se bude dál k tobě chovat. Teď je všechno moc čerstvé a bolavé a není třeba hned za vším pálit mosty. Rána bude bolet ještě dlouho, než se zahojí, to je jisté, ale pokud ho máš ráda, tak se přes to budeš muset přenést. A pokud ten jeho úlet neuneseš .. tak je lepší se teda rozejít co nejdřív a neničit si život. JIná rada podle mě není. Každopádně vám držím palce ať to zvládnete. Nebude to lehké – něco podobného se mi před lety taky stalo, takže vím o čem mluvím. Ustáli jsme to … a pak mi zemřel.

B3r14fun

Otevři oči, udělal to, udělá to znova. Je to chudák když ti tohle provedl… a ještě k tomu v bordelu, když mu odpustíš, stejně mu už nikdy naplno neuvěříš a budeš mít pořád strach, …

Komodita

Bordel???Když má na lehky holky tak snad ti koupi aspon tucet kytek(nejake to tve oblibene křoví)-do křovi počitame i vzacne kytky(kopřivy,ruže atd(bodlaky jako bodlaky))a zjisti že doma má to taky za penize!!!Vyraž do hospody s kamoškou a taky třeba potkaš…neco…

kastelánka

Záleží jak moc ho miluješ-pokud se opil tak, že nevěděl co dělá, tak ta jeho láska nebude tak žhavá. Pochybuji že by o sobě nevěděl a co se tam dělo se nikdy pravdu stejně nedovíš!Řiď se srdcem-já odpouštěla stále dokola a nebylo to k ničemu-pokud si muž chce před kamarády dokázat že je hrdina-udělá to zvovu, mužská ješitnost je v jejich genech:-))Jarka

kralik582

reknimu at uz to nikdy neudela a jestli jo tak od neho odejdi rekni mu at ti slibi ze uz tam nepude ze te miluje a jestli te nemiluje tak od neho odejdi podletoho ale aci ti kamosi sou jestlichces bez na me stranky nebo mi napis na kralikova.kat@seznam.cz

Zdroj: www.hasicihra­nice.mypage.cz