Zlatý

Co mám dělat? já vím teď už nic!

je hezky tak jsem se dala ostříhat, teď budu chodit v čepici! ten výkon stál 350kč vypadám jak můj muž jemu to ale sluší!!!!!!!!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co se nelíbí vám, může se líbit jiným. A co na to muž?
Ale ať jsou vlasy krátké nebo dlouhé, zůstala jste to stále vy nebo se mýlím?

Další odpovědi:

Pokročilý

Pokud máte hodně krátký sestřih bez ofinky, můžete vlasy pomocí gelu upravit "na ježka". Jestli máte ofinku, dala by se moderně sestříhat jako francouzská ofinka, to je ta, kterou máte jako avatar.
Pak to taky závisí na délce - po ramena, úplně kraťoučké atd. A jestli máte vlasy rovné, vlnité...

Bronzový

To jde o zvyk.Já zase měním každé tři měsíce barvu a manžel si ze mě utahuje.Naposledy mi řek,že musí vyměnit vodovodní trubky,proptože nám rezatí:-)Teď mi kadeřnice vymyslela červenou s rezavými melíry.A dva dny jsem myslela,že to přebarvím tmavším šampónem,ale už jsou to dva týdny a nedokážu si představit,že jsem byla černo-červená.No za týden budu asi blondýna z Londýna.zkuzte ten gel,nebo do mokrých vlasů trochu tužidla a vyfoukat přes prsty.

Bronzový

Nezoufejte.Vlasy zase dorostou.Nesejde se vždy představa s realitou a pak je člověk rozčarovaný.Vyzkoušejte si,pokud se vám bude chtít, příště tento program :

Zdroj: http://ucesy-cz.happyhair.cz/

Zlatý

Vlásky dorostou za chvíli......ale stejně bych vás (oba) po této otázce ráda viděla :-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.