Meal

Co mám dělat? Furt se mi zobrazuje nějaký YouTube kód a na YT se nemůžu vůbec dostat.

Už asi měsíc mi YouTube píše toto: Omlouváme se za přerušení. Z vaší sítě nám bylo odesláno velké množství požadavků.
Chcete-li na YouTube pokračovat, zadejte prosím ověřovací kód níže.

  • A pod tím musím vždy opsat kód. Dříve se mi to spustilo, ale teď se mi ten SPRÁVNĚ opsaný kód furt zobrazuje a na YT se nemůžu dostat. Všechny panely mám zavřené a nevím, co mám dělat.

Děkuji.

Odpovědi
setapouch

Co ja vim, co mas delat? Delej, co te bavi. Treba jdi na prochazku.

anonym

Jaký máš os?Máte a nainstalovamý aktuální Adobe Flash Player?
Plugin pro prohlížeč?
Zkuste smazat smazat youtube cookies!!!!!