zzzzz

Co mám dělat ať se mi odpovědi zrychlí???

Mám si třeba stáhnout nějakou aktualizaci? Jakou? Teď jsem si to stopla a než se někam překliknu tak to 9 sekund točí tím kolečkem a načítá a pak až se tam dostanu. Všem se vám o už zrychlilo? Ach jo,

Nejlepší odpověď
Hlada

Ty nic. Za tuhle příšernost může autor kódu, kterámu nedošlo, že to, co mu možná chodí dobře na stole v editoru nebude chodit desetitisícům uživatelů po internetu. Věřme, že to opraví nebo se majitelé vrátí k původní verzi.

Další odpovědi
KdoSiOdJinud

Ty nic moc, využívat aktuální verzi prohlížeče popř. zakázat flash, extrém je zakázání obrázků apd…

To co se dlouho načítá a celkově ovlivňuje rychlost webu najdeš tu:

http://tools.pin­gdom.com/fpt/#!/­bHCT9nQez/www­.odpovedi.cz

Využívám to při optimalizaci webů :)