CO mám dělat,abych svého exmanžela mohla odhlásit z trvalého bydliště.

Dobrý den,

prosím o radu:
V roce 2008 jsme se s manželem rozvedli a ústně se dohodli že se do 3 měsíců odhlásí z trvalého bydliště. Bohužel to do teď neudělal. Přišla mi exekuční výzva o zaplacení dluhu který je na jeho jméno, ikdyž jsem exekutorovi uvedla že se zde exmanžel již nezdržuje. Prosím o radu jak postupovat a jak mohu exmanžela odhlásit z trvalého bydliště

Odpovědi
anonym

To zalezi na tom , jestli jste byt nabyli spolu , nebo jak … jestli je jen vas , zkuste zajit na vas mistni urad. Exekutor ma chodit tam , kde opravdu dotycny bydli , ne kde ma trvale bydliste. nedavno jsem o tom cetla , byla jsem sama prekvapena…

Salvaje

Pokud je byt Váš, zajděte na úřad, aby ho odhlásili. Budete potřebovat svědectví například sousedů, že se na Vaší adrese již nezdržuje. Exekutorovi napište oficiální dopis, doložte, že jste rozvedeni, oznamte, že tam již nebydlí, a že jeho odhlášení řešíte na úřadech.