nikeroska

co mam dělat, abych se zbavila orchestru v břichu

už nevím co dělat, pohybu mám až nadprůměrně (50km na kole, posilovna) stravu mám spíše zdravější (6× denně, žádné bílé pečivo).
Ze začátku než jsem najela na tento „zdravý“ režim jsem se z ničim takovým nepotkala, teď minimálně měsíc mě všechno nadýmá, a břicho mi fakt hraje všemi zvuky, které nejsou zrovna 2× příjemné. Budu vděčná za každou radu
Doplňuji:
Po 5ti měsících, že by si ještě organismus nezvykl?

Nejlepší odpověď
www

Zajít k lékaři, vysvětlit mu přesně změny stravy a následné problémy.
Na babské rady bych se na tvém místě nespoléhal.
Zkušenost
Doplňuji:
Dnes je na netu spousta ‚zdravých‘ diet ap., je možné, že i zde je chyba.
Lékaře proto bude ona zdravá strava zajímat od složení, až po množství jednotlivých součástí.

Další odpovědi
jirkajirka

Váš organismus si musí zvyknout na novou stravu a režim Po určité době se vše upraví.

marci1

Souvisí to se „zdravým režimem“, na který jste najela. Více zeleniny, ovoce, celozrnné pečivo, luštěniny apod. způsobují ze začátku nadýmání a zvuky v břiše. Až si tělo zvykne, přestane to. Pijte heřmánkový nebo meduňkový čaj.