kiky

CO mám dělat, aby se to tam ukázalo?

Ahoj stahuju s uložta a když stáhnu hudbu,tak semi ukáže že se to stáhlo,ale jak si to chci dát do tel,tak semi to neukáže…:( jak to mám zpravit,aby to bylo zase normální?

Nejlepší odpověď
iceT

hudbu z této stránky stahuju na plochu,následně posílám přes Bluetoth a nemám s tím problém.
Pokud se hudba uloží jinam,třeba do stažených položek,stačí si snad poslat na plochu a přes BT do mobilu.
Takže stáhnout soubor,otevře se okno s možností kam uložit,vyberte plocha a stáhněte.Na ploše se to zobrazí a pak přeposlat do mobilu.

Další odpovědi
dj.david1234

Víte kam se to stahuje? Podporuje vám mobil mp3? Pokuď máte nokii tak doporučuji pc suite :)

anonym

pokud používáte mobilní internetový prohlížeč ke stahování z ulozto.cz pak si musíte uvedomit jednu vec, autori ulozto.cz nejsou technicky dostatecne erudovani aby s tim vubec pocitali, v podstate z vetsiny mobilnich telefonu nelze ulozto.cz vubec pouzivat. Ta aplikace je napsana bohuzel chybně a mobilům to dělá problémy. Řešením by mohlo bý použití jiného mobilního prohlížeče, například pro Android telefony jsou k dispozici Google Chrome, Firefox i Opera Mobile