Pokročilý

Co mam delat, aby se muj bracha ode me nedozvedel, ze jezisek neexistuje?

Doplňuji:
ale ja myslela, jako, ze:kdyby se me zeptal na tuto otazku, co mu mam rict, protoze ja jsem zmatkarka=)

ale jinak diky za uprimne odpovedi.
moc se omlouvam za spatne podani otazky.moje chyba=)=)=)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

držet jazyk za zuby...

Další odpovědi:

Záleží na tom,kolik mu je,já jsem to synovi řekla když mu bylo 8 a on strašně brečel,tak radši mlč.

Zlatý

Neříkat mu to.

Pokročilý

Neříkat mu to?!

Zlatý

Proč mu ale nalhávat, že Ježíšek existuje, když to není pravda, děda Mráz taky ne...
Ani my, ani moje děti jsme na nějakého Ježíška nevěřili a ušeřili jsme si pak to zklamání. Já myslela, že už je to přežitek.
Doplňuji:
Při pohledu na ostatní odpovědi mne napadá, že to ten Jéžíšek úplně prohrané ještě nemá. :-)

Pokročilý

Třeba až bude za okno dávat dopis, tak mu řekni, že nevíš kdy si ho Ježíšek vezme, protože v tuhle dobu má hodně práce a tak... Prostě si hlídej, ať se neprokecneš :D

Zlatý

Pokud opravdu stojíš o Ježíškománii, pak zbytečně nežvanit a kdyby něco, tak zatloukat. Kdyby se ptal, tak zapoj fantazii. Záleží na tom, jak doma Ježíška prezentujete. Když mu to řekne někdo jiný a brácha by z toho bulel, vezmi si ho spiklenecky stranou a řekni, že dotyčný to povídal proto, že zlobil a jemu Ježíšek nic pod stromeček nepřinesl.

Zlatý

asi by byl moc zklamaný, kdybys mu to řekla, my se sestrou jsme na něj věřily ještě v 10 letech, když na stromečku místo ozdob visely od "Ježíška" jako dáreček naše první ručičkové hodinky..to bylo radosti..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.