Pokročilý

Co mám dělat, aby se mi nesmazalo video, když vypnu noťas?

Ahoj:)
Mám problém:D chci dělat delší video, které mi zabere víc jak den, ale když vypnu noťas, automaticky se vymaže i to, co mám na liště. Lze to nějak uložit, aby se to dalo ještě použít? Děkuji:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pragram určitě nabízí možnost uložit projekt - to se uloží do speciálního souboru, ze kterého se to zase obnoví.

Další odpovědi:

Zlatý

no bud to co rika bedy ...nebo ho nevypinat vubec a jen hibernovat...

Režim hibernace je stav snížené spotřeby navržený především pro přenosné počítače. Zatímco režim spánku zpravidla uloží nastavení do paměti a spotřebovává malou část energie, režim hibernace uloží otevřené dokumenty a programy na pevný disk a potom vypne počítač. Ze všech stavů snížené spotřeby, které se používají v systému Windows, spotřebuje režim hibernace nejmenší množství energie. U přenosného počítače používejte režim hlubokého spánku, když víte, že počítač nebudete používat dlouhou dobu a že nebudete mít příležitost v této době dobít baterii
osobne notebooky nevypinam ..ikdyz jednou za cas je to treba kvuli aktualizacim ..:D

Zdroj: http://windows.microsoft.com/c s-cz/windows7/sleep-and-hibern ation-frequently-asked-questio ns

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.