JanaViki

Co mám dělat, aby se mi nesmazalo video, když vypnu noťas?

Ahoj:)
Mám problém:D chci dělat delší video, které mi zabere víc jak den, ale když vypnu noťas, automaticky se vymaže i to, co mám na liště. Lze to nějak uložit, aby se to dalo ještě použít? Děkuji:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Pragram určitě nabízí možnost uložit projekt – to se uloží do speciálního souboru, ze kterého se to zase obnoví.

Další odpovědi
badisko

no bud to co rika bedy …nebo ho nevypinat vubec a jen hibernovat…

Režim hibernace je stav snížené spotřeby navržený především pro přenosné počítače. Zatímco režim spánku zpravidla uloží nastavení do paměti a spotřebovává malou část energie, režim hibernace uloží otevřené dokumenty a programy na pevný disk a potom vypne počítač. Ze všech stavů snížené spotřeby, které se používají v systému Windows, spotřebuje režim hibernace nejmenší množství energie. U přenosného počítače používejte režim hlubokého spánku, když víte, že počítač nebudete používat dlouhou dobu a že nebudete mít příležitost v této době dobít baterii
osobne notebooky nevypinam ..ikdyz jednou za cas je to treba kvuli aktualizacim ..:D

Zdroj: http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions