sisiVV

Co mám dělat?

Moje sesta byla na lyžařském kurzu týden a dneska se vrací, jenže se vrátí až o půlnoci a já jí chci přivítat, mám pro ní dárek, a vytvořila jsem pro ní video, jenže ráno vstávám v 6:00 do školy. Věřím, že ráno budu příšeně unavená a napadlo mě, že bych se mohla ze školy na jeden den nějak vymluvit, já skoro vůbec nechybím a učím se dobře, ale nevím… Věřím, že moje máma by mě nechala doma, ale nevím na co se mám vymluvit, o víkendu jsem sice zvracela a mám bolesti břicha, ale to podle mě nezabere, prosím poraďte… Já bych do školy normálně šla, jenže chci přivítat sestru a ráno budu unavená… :( Nevím co mám dělat, předem děkuji za odpovědi;)

Odpovědi
anonym

Jdi do školy a sestru přivítej až zítra po škole.

anonym

Napiš jí dopis jak moc ji miluješ a,že bez ní nemůžeš žít,tak jestli by tě nepočkala před školkou a pak jí doma zatancuj + to zmíněné video k tomu,hm tomu by neodolal nikdo natož ta,kterou zbožňuješ jako svoji spřízněnou dušičku,ach!
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=meX_HnWdsqA

marci1

Proč ji chceš přivítat tak pozdě ? Má narozeniny ? I kdyby měla, běž do školy a dárek a video ji můžeš předat zítra. O to více se bude sestra těšit ! 🙂

agentka 1

Tím bych se vůbec nezatěžovala. Napiš jí dopis a přivítej ji potom. Potěší ji to stejně. A když v noci dojede, určitě bude taky unavená.