Co mám dělat?

Moje sesta byla na lyžařském kurzu týden a dneska se vrací, jenže se vrátí až o půlnoci a já jí chci přivítat, mám pro ní dárek, a vytvořila jsem pro ní video, jenže ráno vstávám v 6:00 do školy. Věřím, že ráno budu příšeně unavená a napadlo mě, že bych se mohla ze školy na jeden den nějak vymluvit, já skoro vůbec nechybím a učím se dobře, ale nevím... Věřím, že moje máma by mě nechala doma, ale nevím na co se mám vymluvit, o víkendu jsem sice zvracela a mám bolesti břicha, ale to podle mě nezabere, prosím poraďte... Já bych do školy normálně šla, jenže chci přivítat sestru a ráno budu unavená... :( Nevím co mám dělat, předem děkuji za odpovědi;)

Odpovědi:

Jdi do školy a sestru přivítej až zítra po škole.

Napiš jí dopis jak moc ji miluješ a,že bez ní nemůžeš žít,tak jestli by tě nepočkala před školkou a pak jí doma zatancuj + to zmíněné video k tomu,hm tomu by neodolal nikdo natož ta,kterou zbožňuješ jako svoji spřízněnou dušičku,ach!
https://www.youtube.com/…

Zlatý

Proč ji chceš přivítat tak pozdě ? Má narozeniny ? I kdyby měla, běž do školy a dárek a video ji můžeš předat zítra. O to více se bude sestra těšit ! :-))

Tím bych se vůbec nezatěžovala. Napiš jí dopis a přivítej ji potom. Potěší ji to stejně. A když v noci dojede, určitě bude taky unavená.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.